Տեխնիկական ակնարկ
ADM51C ը բարձր խտության ռելեային տեսակի շփման ելքային մոդուլ է Yokogawa DCS համակարգերի (CENTUM VP և CS 3000) համար։ Այն ապահովում է 16 առանձին չոր շփման ելք, կազմակերպված երկու մեկուսացված խմբերում՝ յուրաքանչյուրում 8 ալիք։ Մոդուլը օգտագործվում է արտաքին սարքերի՝ օրինակ՝ էլեկտրամագնիսական փականների, ահազանգերի կամ միջնորդ ռելեների կառավարման համար։ Այն երաշխավորում է որոշիչ կատարողականություն, բարձր էլեկտրական մեկուսացում և հուսալիություն, որոնք հարմար են շարունակական գործընթացների կառավարման համար։
Մանրամասն տեխնիկական բնութագրեր
| Ապրանք | Բնութագիր |
|---|---|
| Մոդուլի տեսակը | Շփման ելքային մոդուլ (ռելե) |
| Մոդելի համարը | ADM51C |
| Ալիքներ | 16 ալիք, մեկուսացված 2 խմբերում՝ 8-ական |
| Ելքի տեսակը | Չոր շփում (չի ապահովում հոսանք) |
| Շփման գնահատականներ | 30 V DC, 2 A; 125 V AC, 0.4 A; 250 V AC, 0.2 A |
| Դիմադրողական լարում | 2300 V AC (ելք-համակարգ); 1000 V AC (ալիք-ալիք) |
| Պատասխանման ժամանակ | Առավելագույն 10 միլիվայրկյան (գնահատված բեռի դեպքում) |
| Մեխանիկական կյանք | 20 միլիոն գործողություն |
| Էլեկտրական կյանք | 100,000 գործողություն (գնահատված բեռի դեպքում) |
| Էներգիայի սպառում | 5 V DC, 350 mA |
| Տեղադրման համապատասխանություն | ANB10S, ANB10D, ANT10 միավորներ |
| Քաշ | 0.4 կգ |
Օպերատիվ հնարավորություններ
-
Մեխանիկական ռելեային ելքերը ապահովում են դաշտային սարքերի համար մաքուր մեկուսացում։
-
Երկու մեկուսացված 8-ական ալիքների խմբերը պաշտպանում են համակարգը էլեկտրական խափանումներից ցանկացած մեկ խմբում։
-
Չոր շփման դիզայնը թույլ է տալիս միացնել տարբեր լարման մակարդակների և ազդանշանների տեսակների հետ։
-
Իդեալական է ցածր հզորության էլեկտրամագնիսական փականների, ահազանգերի կամ ռելեների գործարկման համար, բայց ոչ ուղղակի բարձր հզորության շարժիչների բեռների համար։
Տեխնիկական հաճախ տրվող հարցեր
Կարո՞ղ է ADM51C-ն ուղղակիորեն վարել բարձր հզորության AC շարժիչներ։
-
Ոչ։ Այն նախատեսված է միջնորդ ռելեների կամ ցածր հզորության բեռների գործարկման համար։ Բարձր հզորության շարժիչները պահանջում են առանձին շարժիչի մեկնարկիչներ կամ շփիչներ։
Ինչու՞ է կարևոր բարձր դիմադրողական լարումը։
-
Պաշտպանում է DCS-ի հետին տախտակը դաշտային լարման բարձրացումներից կամ կտրուկ տատանումներից, բարձրացնելով համակարգի դիմացկունությունը։
Արդյո՞ք մոդուլը կարող է փոխարինվել առանց համակարգը անջատելու։
-
Այո, կրկնօրինակված Yokogawa FIO հանգույցի կարգավորումներում այն կարող է փոխարինվել համակարգի աշխատանքի ընթացքում՝ հետևելով գործարանի անվտանգության կանոններին։
| Արագ առաջարկներ | Ստացեք գինը և հասանելիությունը արագ մեր նվիրված հաճախորդների սպասարկման թիմից։ |
|---|---|
| Առաքում | Հնարավոր է արագացված, բեռնափոխադրում և միջազգային առաքում։ |
| Պայմաններ | 100% Նոր՝ Աղբյուր փաթեթով |
| Վճար | Մենք ընդունում ենք American Express, Discover, MasterCard, PayPal և Visa։ Մեր կայքը պաշտպանված է RapidSSL-ով։ |
| Առաքման նավահանգիստ | Շանհայ, Սյամեն |
| Գարանտիա | 12 ամիս |
| Q: Մեր գները մրցունակ են՞։ |
| A: Այո, մենք համագործակցում ենք ավելի քան 50 երկրներում ամբողջ աշխարհում։ Չինաստանում որպես առաջատար մատակարար, մենք առաջարկում ենք զգալի զեղչեր շուկայի միտումների հիման վրա։ |
| Q: Ո՞րն է երաշխիքային ժամկետը։ |
| A: Մեր բոլոր նոր և օրիգինալ ապրանքները ունեն ստանդարտ մեկ տարվա երաշխիք։ |
| Q: Ո՞ր վճարման մեթոդներն ենք մենք ընդունում։ |
| A: Մենք պահանջում ենք 100% T/T (Տելեգրաֆիկ փոխանցում) վճարում առաքումից առաջ։ Առաջնահերթ ապրանքների դեպքում անհրաժեշտ է 30% կանխավճար, իսկ մնացած 70%-ը վճարվում է առաքումից առաջ։ Եթե ունեք ներկայացուցիչ Չինաստանում, կարող եք կազմակերպել RMB փոխանցում նրա միջոցով։ |
| Q: Ո՞ր առաքման մեթոդներն ենք մենք օգտագործում։ |
| A: Մենք հիմնականում օգտագործում ենք FedEx, DHL, UPS և BRE առաքման համար։ Եթե ունեք հաշիվ այս փոխադրողների որևէ մեկի հետ, կարող եք առաքումը կազմակերպել անմիջապես։ Մենք նաև առաջարկում ենք անվճար առաքում Չինաստանում գործող բեռնափոխադրողներին։ |
| Q: Ո՞րն է մեր առաքման ժամանակը։ |
| A: Առաքումը սովորաբար takes 1-3 օր ստանալուց հետո նախնական վճարումը։ Առաջնահերթ ապրանքների դեպքում առաքումը կատարվում է նշված ժամանակացույցի համաձայն։ |
| Q: Ինչպե՞ս ենք մենք փաթեթավորում ապրանքները։ |
| A: Մենք ապահովում ենք անվտանգ փաթեթավորում բազմաշերտ պաշտպանությամբ։ Ապրանքները նախ դրվում են իրենց սկզբնական տուփերում և կնքվում պիտակներով։ Այնուհետև ավելացվում է պղպջակավոր փաթեթավորման շերտ՝ տեղափոխման ընթացքում բախումներից պաշտպանվելու համար։ Վերջապես, ապրանքները ամրապնդված փաթեթավորվում են ամուր տուփերում։ |
| Q: Ինչպե՞ս կարող են հաճախորդները կապ հաստատել մեզ հետ և խնդրել առաջարկ։ |
| A: Դուք կարող եք կապ հաստատել մեզ հետ էլեկտրոնային փոստով, WhatsApp-ով, WeChat-ով, Skype-ով կամ ձեր նախընտրած հաղորդակցության հարթակով։ Կապվեք մեզ հետ ձեր պահանջներով, և մենք կտրամադրենք արագ, անհատականացված առաջարկ։ |
