Produkta pārskats
IC693BEM341 ir WorldFIP (Factory Instrumentation Protocol) lauka autobusa kontrolieris Series 90-30 PLC sistēmai. Tas ļauj PLC darboties kā meistaram vai aktīvai stacijai FIP tīklā, nodrošinot deterministisku saziņu ar attālinātām I/O ierīcēm, piedziņām un citām FIP saderīgām ierīcēm.
Izstrādāts laika kritiskām rūpnieciskām lietojumprogrammām, īpaši Eiropas standartizētās automatizācijas sistēmās, tas nodrošina uzticamu ātras datu apmaiņas darbību sadalītās arhitektūrās. Mēs piegādājam šo moduli kā 100% pilnīgi jaunu, garantējot rūpnīcā noslēgtu veiktspēju un uzticamību.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Specifikācija |
|---|---|
| Moduļa tips | FIP lauka autobusa kontrolieris (FBC) |
| Protokols | WorldFIP (standarta / ātrgaitas) |
| Autobusa ātrums | 1 MHz / 2.5 MHz |
| Strāvas patēriņš | 450 mA pie +5 VDC (atpakaļplāksne) |
| I/O kapacitāte | Atbalsts periodiskai un neperiodiskai datu pārraidei |
| Darbības temperatūra | 0°C līdz 60°C (32°F līdz 140°F) |
| Svars | 0.34 kg |
Inženiertehniskās priekšrocības
Deterministiska saziņa
Nodrošina sinhronizētu un paredzamu datu apmaiņu ar garantētu laika kontroli, padarot to ideāli piemērotu cieši koordinētiem rūpnieciskajiem procesiem.
Efektīva tīkla slodzes samazināšana
Visu FIP protokola laika kontroli, plānošanu un datu pārvaldību veic iekšēji, samazinot CPU slodzi un uzlabojot kopējo skenēšanas veiktspēju.
Mērogojama tīkla arhitektūra
Atbalsta lielus sadalītus FIP ierīču tīklus, samazinot lauka vadu skaitu, pieslēdzot vairākus attālinātus sensorus un izpildmehānismus caur vienu kontroliera saskarni.
Uzlabota diagnostika
Iebūvētā uzraudzība konstatē tīkla kļūmes, piemēram, drebēšanu, signāla zudumu un rāmju kļūdas, ziņojot tieši PLC statusa reģistros ātrai problēmu novēršanai.
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai tas atbalsta gan standarta, gan ātrgaitas FIP?
Jā. Tas atbalsta gan 1 MHz, gan 2.5 MHz režīmus, taču visām ierīcēm tajā pašā tīklā jādarbojas vienādā ātrumā.
Vai to var uzstādīt paplašināšanas rāmī?
Ieteicams IC693BEM341 uzstādīt CPU pamatplāksnē optimālai atpakaļplāksnes veiktspējai un saziņas stabilitātei.
Kāda ir produkta stāvoklis?
Šis modulis ir 100% pilnīgi jauns, oriģināls GE Fanuc / Emerson krājums, piegādāts rūpnīcā noslēgtā iepakojumā.
Kādu programmatūru izmanto konfigurācijai?
Konfigurācija tiek veikta, izmantojot Proficy Machine Edition vai Logicmaster 90, ieskaitot FIP skenēšanas saraksta iestatīšanu un ierīču kartēšanu.
| Ātras Cenas Piedāvājumi | Saņemiet cenu un pieejamību ĀTRI no mūsu īpašās klientu apkalpošanas komandas. |
|---|---|
| Piegāde | Pieejama ātrāka, kravas un starptautiskā piegāde. |
| Stāvoklis | 100% Jauns ar Oriģinālo Iepakojumu |
| Maksājums | Mēs pieņemam American Express, Discover, MasterCard, PayPal un Visa. Mūsu vietne ir aizsargāta ar RapidSSL. |
| Osta | Šanhaja, Sjamena |
| Garantija | 12 Mēneši |
| Q: Vai mūsu cenas ir konkurētspējīgas? |
| A: Jā, mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Kā vadošais piegādātājs Ķīnā mēs piedāvājam ievērojamas atlaides, balstoties uz tirgus tendencēm. |
| Q: Kāds ir garantijas periods? |
| A: Visi mūsu jauni un oriģinālie produkti tiek piegādāti ar standarta viena gada garantiju. |
| Q: Kādas maksājumu metodes mēs pieņemam? |
| A: Mēs pieprasām 100% T/T (telegrāfisko pārskaitījumu) maksājumu pirms piegādes. Preču ar izpildes termiņu gadījumā nepieciešama 30% avansa iemaksa, un atlikušos 70% jāapmaksā pirms piegādes. Ja jums Ķīnā ir pārstāvis, jūs varat veikt RMB pārskaitījumu caur viņu. |
| Q: Kādas piegādes metodes mēs izmantojam? |
| A: Mēs galvenokārt izmantojam FedEx, DHL, UPS un BRE piegādei. Ja jums ir konts pie kāda no šiem pārvadātājiem, jūs varat organizēt piegādi tieši. Mēs arī piedāvājam bezmaksas piegādi uz Ķīnā bāzētiem kravu pārvadātājiem. |
| Q: Kāds ir mūsu piegādes laiks? |
| A: Piegāde parasti aizņem 1-3 dienas pēc sākotnējās maksājuma saņemšanas. Preču ar izpildes termiņu gadījumā piegāde notiks saskaņā ar norādīto grafiku. |
| Q: Kā mēs iepakojam preces? |
| A: Mēs nodrošinām drošu iepakojumu ar vairākiem aizsardzības slāņiem. Produkti vispirms tiek ievietoti to oriģinālajās kastēs un aizlīmēti ar etiķetēm. Pēc tam tiek pievienots burbuļplēves slānis, lai aizsargātu pret triecieniem pārvadāšanas laikā. Visbeidzot, preces tiek droši iepakotas izturīgās kastēs. |
| Q: Kā klienti var sazināties ar mums un pieprasīt piedāvājumu? |
| A: Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, WhatsApp, WeChat, Skype vai jūsu izvēlēto saziņas platformu. Sazinieties ar mums par savām vajadzībām, un mēs sniegsim ātru, pielāgotu piedāvājumu. |
