Produkta pārskats
Yokogawa AIP423-S1 ir augstas precizitātes analogā ieejas modulis , kas paredzēts lietošanai CENTUM izkliedētās vadības sistēmā (DCS). Šim modulim ir 8 izolētas kanālas, kas nodrošina svarīgas datu iegūšanas iespējas dažādu sensoru veidiem, tostarp termopāriem (TC), pretestības temperatūras detektoriem (RTD) un līdzstrāvas sprieguma ieejām. Ar savu daudzpusību un kompaktu dizainu AIP423-S1 centralizē vairākus lauka mērījumus vienā uzticamā aparatūras risinājumā.
Tehniskās specifikācijas
| Specifikācija | Detaļas |
|---|---|
| Daļas numurs | AIP423-S1 |
| Ieejas kanāli | 8 izolētas kanālas |
| Atbalstītie ieejas veidi | Termopāris (TC), pretestības temperatūras detektors (RTD), līdzstrāvas spriegums |
| Izmēri (A x P x D) | 130 mm x 30 mm x 100 mm |
| Svars | 0,25 kg |
| Darbības temperatūra | 0°C līdz 50°C |
| Enerģijas efektivitāte | Zema patēriņa cietvielu dizains |
| Stāvoklis | 100% pilnīgi jauns oriģināls |
Inženiertehniskās priekšrocības
-
Kanālu savstarpējā izolācija: Katrs no 8 kanāliem ir elektriski izolēts, novēršot zemes cilpas un aizsargājot DCS atpakaļplati no augstsprieguma pārejošajiem procesiem, nodrošinot precīzu datu pārraidi.
-
Universāla ieejas daudzpusība: AIP423-S1 vienlaikus atbalsta TC, RTD un sprieguma ieejas, piedāvājot elastīgu risinājumu, kas novērš nepieciešamību pēc vairākiem speciāliem moduļiem.
-
Augsta blīvuma integrācija: Platums tikai 30 mm ļauj modulim iekļauties standarta I/O mezglos, optimizējot vietu pārpildītās skapjos un ļaujot vairāk mērījumu punktu uz plaukta.
-
Ātra lauka ieviešana: Modulis tiek tieši ievietots I/O atpakaļplatē, samazinot uzstādīšanas laiku. Tā zema patēriņa dizains samazina siltuma izkliedi, uzlabojot vidējo laiku starp kļūmēm (MTBF).
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai es varu kombinēt dažādus termopāru tipus vienā AIP423-S1 modulī?
Jā, modulis ļauj neatkarīgu konfigurāciju katram kanālam. Tomēr pārliecinieties, ka termināļa bloka vadi ir konfigurēti konkrētajam sensoru tipam, kas definēts jūsu sistēmas programmatūrā.
Vai šim modulim izolētajiem kanāliem nepieciešams ārējs barošanas avots?
Modulis baro enerģiju tieši no FCU/mezgla atpakaļplates. Barošanas prasības lauka pusē atkarīgas no tā, vai izmantojat pasīvos vai aktīvos sensorus.
Vai šis ir atjaunots vai lietots komponents?
Nē, AIP423-S1 ir 100% pilnīgi jauns un tiek piegādāts fabrikas noslēgtā iepakojumā ar oriģinālajiem sērijas numuriem garantijas izsekošanai.
Kādi ir ieteicamie apkopes soļi AIP423-S1 modulim?
Cietvielu dizains nepieprasa regulāru apkopi, izņemot termināļu savienojumu regulāru pārbaudi. Diagnostikas pārbaudes caur Cilvēka saskarnes staciju (HIS) var palīdzēt nodrošināt kanālu veselību.
| Ātras Cenas Piedāvājumi | Saņemiet cenu un pieejamību ĀTRI no mūsu īpašās klientu apkalpošanas komandas. |
|---|---|
| Piegāde | Pieejama ātrāka, kravas un starptautiskā piegāde. |
| Stāvoklis | 100% Jauns ar Oriģinālo Iepakojumu |
| Maksājums | Mēs pieņemam American Express, Discover, MasterCard, PayPal un Visa. Mūsu vietne ir aizsargāta ar RapidSSL. |
| Osta | Šanhaja, Sjamena |
| Garantija | 12 Mēneši |
| Q: Vai mūsu cenas ir konkurētspējīgas? |
| A: Jā, mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Kā vadošais piegādātājs Ķīnā mēs piedāvājam ievērojamas atlaides, balstoties uz tirgus tendencēm. |
| Q: Kāds ir garantijas periods? |
| A: Visi mūsu jauni un oriģinālie produkti tiek piegādāti ar standarta viena gada garantiju. |
| Q: Kādas maksājumu metodes mēs pieņemam? |
| A: Mēs pieprasām 100% T/T (telegrāfisko pārskaitījumu) maksājumu pirms piegādes. Preču ar izpildes termiņu gadījumā nepieciešama 30% avansa iemaksa, un atlikušos 70% jāapmaksā pirms piegādes. Ja jums Ķīnā ir pārstāvis, jūs varat veikt RMB pārskaitījumu caur viņu. |
| Q: Kādas piegādes metodes mēs izmantojam? |
| A: Mēs galvenokārt izmantojam FedEx, DHL, UPS un BRE piegādei. Ja jums ir konts pie kāda no šiem pārvadātājiem, jūs varat organizēt piegādi tieši. Mēs arī piedāvājam bezmaksas piegādi uz Ķīnā bāzētiem kravu pārvadātājiem. |
| Q: Kāds ir mūsu piegādes laiks? |
| A: Piegāde parasti aizņem 1-3 dienas pēc sākotnējās maksājuma saņemšanas. Preču ar izpildes termiņu gadījumā piegāde notiks saskaņā ar norādīto grafiku. |
| Q: Kā mēs iepakojam preces? |
| A: Mēs nodrošinām drošu iepakojumu ar vairākiem aizsardzības slāņiem. Produkti vispirms tiek ievietoti to oriģinālajās kastēs un aizlīmēti ar etiķetēm. Pēc tam tiek pievienots burbuļplēves slānis, lai aizsargātu pret triecieniem pārvadāšanas laikā. Visbeidzot, preces tiek droši iepakotas izturīgās kastēs. |
| Q: Kā klienti var sazināties ar mums un pieprasīt piedāvājumu? |
| A: Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, WhatsApp, WeChat, Skype vai jūsu izvēlēto saziņas platformu. Sazinieties ar mums par savām vajadzībām, un mēs sniegsim ātru, pielāgotu piedāvājumu. |
