Tehniskais pārskats
KS9-05*B ir augstas uzticamības daudzkodolu signālu pārvēršanas kabelis Yokogawa CENTUM VP un ProSafe-RS sistēmām. Tas savieno atšķirīgas aparatūras paaudzes vai termināļu blokus, ar 40 kontaktu savienotāju vienā galā un 50 kontaktu savienotāju otrā galā.
Kā B stila versija, tas ietver pastiprinātu stresa atvieglojumu un augstvērtīgu aizsardzību, nodrošinot stabilu signāla pārraidi līdz 5 metriem, pat elektriski trokšņainā rūpnieciskā vidē.
Detalizētas specifikācijas
| Vienība | Specifikācija |
|---|---|
| Kabeļa funkcija | Signālu pārvēršana un savienošana |
| Modeļa numurs | KS9-05*B |
| Savienotājs A | 40 kontaktu blīvs spraudnis |
| Savienotājs B | 50 kontaktu blīvs spraudnis |
| Kopējais garums | 5 metri |
| Aparatūras versija | B stils (*B) |
| Signāla pielietojums | Digitālais un analogais ieeja/izeja |
| Darbības temperatūra | −20 °C līdz +70 °C |
| Sprieguma vērtējums | 30 V AC/DC |
| Strāvas slodze | 1 A uz kontaktu (maksimāli) |
| Aptuvenais svars | 1,1 kg |
Lietojums un savienojamība
-
Savieno 40 kontaktu ieejas/izejas moduļus (piemēram, AAI143, ADV151) ar 50 kontaktu termināļu blokiem vai sadales paneļiem
-
Kontaktu kartēšana nodrošina pareizu daudzkanālu signālu sadalījumu, novēršot krosu vai pretestības neatbilstību
-
5 metru garums piemērots virs galvas novietotām kabeļu kāpnēm vai grīdas apakšējai kabeļu izvadei lielās vadības telpās
-
Atbalsta vecākas aparatūras integrāciju un dublētu signālu izvietojumu
Tehniskie biežāk uzdotie jautājumi
Kāpēc katrā galā ir atšķirīgs kontaktu skaits?
KS9-05*B ir savienojošs kabelis, kas pārveido 16 vai 32 kanālu signālus no 40 kontaktu moduļa uz 50 kontaktu termināļu izvietojumu, nodrošinot dublēšanu vai saderību ar vecāku aprīkojumu.
Vai šo kabeli var izmantot augstsprieguma pārslēgšanai?
Nē. Tas ir paredzēts zemsprieguma signāliem līdz 30 V. Augstsprieguma signāliem jāiet caur starpniekrelēģiem, piemēram, ARM55C.
Vai B stila versija ir savietojama ar A stila sistēmām?
Jā. KS9-05*B parasti var aizstāt A stilu, piedāvājot uzlabotu mehānisko izturību un saglabājot elektrisko kontaktu izvietojumu un signāla kvalitāti.
| Ātras Cenas Piedāvājumi | Saņemiet cenu un pieejamību ĀTRI no mūsu īpašās klientu apkalpošanas komandas. |
|---|---|
| Piegāde | Pieejama ātrāka, kravas un starptautiskā piegāde. |
| Stāvoklis | 100% Jauns ar Oriģinālo Iepakojumu |
| Maksājums | Mēs pieņemam American Express, Discover, MasterCard, PayPal un Visa. Mūsu vietne ir aizsargāta ar RapidSSL. |
| Osta | Šanhaja, Sjamena |
| Garantija | 12 Mēneši |
| Q: Vai mūsu cenas ir konkurētspējīgas? |
| A: Jā, mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Kā vadošais piegādātājs Ķīnā mēs piedāvājam ievērojamas atlaides, balstoties uz tirgus tendencēm. |
| Q: Kāds ir garantijas periods? |
| A: Visi mūsu jauni un oriģinālie produkti tiek piegādāti ar standarta viena gada garantiju. |
| Q: Kādas maksājumu metodes mēs pieņemam? |
| A: Mēs pieprasām 100% T/T (telegrāfisko pārskaitījumu) maksājumu pirms piegādes. Preču ar izpildes termiņu gadījumā nepieciešama 30% avansa iemaksa, un atlikušos 70% jāapmaksā pirms piegādes. Ja jums Ķīnā ir pārstāvis, jūs varat veikt RMB pārskaitījumu caur viņu. |
| Q: Kādas piegādes metodes mēs izmantojam? |
| A: Mēs galvenokārt izmantojam FedEx, DHL, UPS un BRE piegādei. Ja jums ir konts pie kāda no šiem pārvadātājiem, jūs varat organizēt piegādi tieši. Mēs arī piedāvājam bezmaksas piegādi uz Ķīnā bāzētiem kravu pārvadātājiem. |
| Q: Kāds ir mūsu piegādes laiks? |
| A: Piegāde parasti aizņem 1-3 dienas pēc sākotnējās maksājuma saņemšanas. Preču ar izpildes termiņu gadījumā piegāde notiks saskaņā ar norādīto grafiku. |
| Q: Kā mēs iepakojam preces? |
| A: Mēs nodrošinām drošu iepakojumu ar vairākiem aizsardzības slāņiem. Produkti vispirms tiek ievietoti to oriģinālajās kastēs un aizlīmēti ar etiķetēm. Pēc tam tiek pievienots burbuļplēves slānis, lai aizsargātu pret triecieniem pārvadāšanas laikā. Visbeidzot, preces tiek droši iepakotas izturīgās kastēs. |
| Q: Kā klienti var sazināties ar mums un pieprasīt piedāvājumu? |
| A: Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, WhatsApp, WeChat, Skype vai jūsu izvēlēto saziņas platformu. Sazinieties ar mums par savām vajadzībām, un mēs sniegsim ātru, pielāgotu piedāvājumu. |
